Teslimat Şartları

CEMRE HIRDAVAT bu sözleşme kapsamında yapılan ürün teslimatlarında kendi ve üçüncü parti şirketlerin dağıtım alt yapılarını kullanabilir. Hangi dağıtım seklinin kullanılacağı CEMRE HIRDAVAT'In tasarrufundadır ve Bayi'ye önceden genel çerçevesi belirtilmek koşuluyla değiştirilebilir. Kargo ile gerçekleştirilen ürün teslimatı sürecinde müşteri sistemde belirtilen adreste bulunamaz ise müşteriye kargo elemanı tarafından ziyaret notu bırakılır. Müşteri üç gün içinde aradığı takdirde teslimat aynı adrese ek ücret karşılığı gerçekleştirilir. Müşteri üç gün içinde aramadığı takdirde, ürün sipariş verilmemiş kabul edilir. Ancak bu takdirde dahi kargo ücreti Bayi'nin cari hesabına borç olarak kaydedilecek, kredi kartı ile yapılmış siparişlerde ise kredi kartından bu bedel tahsil edilecektir. Ürün nakliyesini CEMRE HIRDAVAT ile anlaşmalı kargo şirketlerinin gerçekleştirmediği alışverişlerde, tasıma koşulları ilgili kargo şirketi tarafından belirlenir.

Bayi ürünü teslim alırken kontrol ederek teslim almakla yükümlüdür. Eğer üründe bir zarar meydana gelmiş ise Nakliye Firması yetkilisine derhal orada tutanak tutturacak ve malı teslim almayacaktır. Yine teslim sırasında malların faturadaki, siparişteki mallar olup olmadığını aynı surette kontrol edecek yanlışlık olduğunu düşünüyor ise Nakliye Firması Yetkilisine tutanak tutturacaktır. İtirazsız teslim edilen siparişler hakkında sorumluluk Bayi’ye aittir.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et
,